Otvorené denne: od 7:30 hod do 22:30 hod 

Pages

If you can dream it, you can do it

Recenzie zákazníkov

Nezabývajte sa v minulosti, nesnívajte o budúcnosti, sústreďte myseľ na prítomný okamih. Nikdy sa nenechajte týrať mlčaním. Nikdy sa nenechajte stať obeťou. Prijmite nikoho definíciu vášho života; definuj sa. Neobchádzajte s tým, že vám svet dlhuje život. Svet vám nič nedlhuje. Bolo to tu prvé. Ak sa ti niečo nepáči, zmeň to. Ak to nemôžete zmeniť, zmeňte svoj postoj. Zmena nepríde, ak počkáme na niekoho iného alebo inokedy. Sme tí, na ktorých sme čakali. Sme zmenou, ktorú hľadáme.


Lukáš Petrášek Už pri prvej návšteve som bol prekvapený z poctivej kuchyne. Porcie boli jasne vybavené k mojej spokojnosti s veľkým gastronomickým zážitkom. Ako by sme povedali u nás doma... Nabučkoval som sa! :)

Lukáš Petrášek Zákazník


Peter Lauf Už od vzniku myšlienky nájsť pod tatrami gastronomické maximum, sme vedeli že neobídeme Reštauráciu Vysoké Tatry. V údive sme ostali aj pri tom že tento zážitok majú v ponuke aj na donášku. 

Peter Lauf Zákazník


Ak to nemôžete zmeniť, zmeňte svoj postoj. Zmena nepríde, ak počkáme na niekoho iného alebo inokedy. Sme tí, na ktorých sme čakali. Sme zmenou, ktorú hľadáme.

Tony Fadell


Svet vám nič nedlhuje. Boli ste tu prvý. Ak sa ti niečo nepáči, zmeň to. Ak to nemôžete zmeniť, zmeňte svoj postoj k tejto veci. Zlepší sa to.

Peter Holohlavý

Je možné, aby ste robili čokoľvek, čo si vyberiete vo svojom živote, ak najskôr spoznáte, kto ste a ste ochotní pracovať s mocou, ktorá je na to väčšia ako my sami.

Dominika Huszariková

Výroky naších hostí

 • Ján HuszárikVerte si! Verte svojim schopnostiam! Bez skromnej, ale rozumnej dôvery vo svoje vlastné sily nemôžete byť úspešní alebo šťastní..

  Ján Huszárik zákazník
 • Patrik Kopťár Nesnívajte o budúcnosti, sústreďte myseľ na prítomný okamih. Snívaj vo veľkom. Choďte vpred. Nestante sa nikdy obeťou. Lebo len vy máte svoj osud v rukách.

  Patrik Kopťár  Dobrovoľní záchranár zvierat
 •  

  Peter Lauf Php je cesta k úspechu, programovanie je brána k bohatstvu a zkopčiť text je názov Majstra. Len ako tím sme silný.

  Peter Lauf Dizajnér/ Programátor
   

demo