Otvorené denne: od 7:30 hod do 22:30 hod 

Pages

If you can dream it, you can do it

Naša história

Reštaurácia založená v roku 1995

Naša reštaurácia High Tatras Restaurant bola založená v roku 1995. Od vtedy si reštaurácia prešla veľkými zmenami. Psychológia podniku ako aj gastronomický smer sa časom  zmenil. Menili sme sa z dôvodu dopytu po jedlách. Boli roky kedy zákazníci vyhľadávali skôr jedlá z mäsa. Potom prišli obdobia keď pizza bola najobľúbenejším jedlom nielen u nás, ale aj vo svete. 

Dnes naša reštaurácia ponúka široký výber jedál. U nás si pochutnáte na teplých alebo studených predjedách, polievkach a šalátoch. Ponúkame rôzne mäsité jedlá, špeciality, cestoviny, pizzu a hamburgry. K lahodnej kávičke vám ponúkneme široký výber dezertov. 

about us


Naša Psychologia

Kde sa dobre varí, tam sa dobre darí!

Podnikanie v gastronómii nie je len o varení. Vyžaduje si to veľa zručností manažérskych, profesionálnych, ekonomických a najmä sa stále zdokonaľovať a učiť sa.  My však vieme, že keď chceme predať náš produkt - teda jedlo, treba k tomu ešte trochu psychológie. Preto máme široký výber jedál a nápojov. Varíme z kvalitných potravín, čerstvého mäsa a zeleniny. Podporujeme regionálnych alebo národných predajcov, ktorí nám poskytujú tie najlepšie potraviny. Prispôsobujeme sa trendom vo svete, aj preto ponúkame  talianské cestoviny, pizzu alebo americké hamburgery. K tomuto nám pomáha kvalifikovaný personál, ktorí spája láska k jedlu.

 

,,Sto ľudí, sto chutí." Aj takto sa snažíme spoznať nášho zákazníka. Potom mu vieme predať to, čo má rád a sprostredkovať mu ten najpríjemnejší zážitok. Tým pádom si ho získame a príde k nám aj nabudúce. Pretože jeden spokojný zákazník dokáže ovplyvniť desiatkych ďalších.

Dobre prestretý stôl je hlavným znakom dobrej spoločnosti. 

 

 

demo